Eibach Wheel Spacer - S90-1-10-002
Check if this part fits your vehicle Select your vehicle to confirm fitment before you buy.
Select vehicle
10mm Pair
Manufacturer: Eibach
Manufacturer part number: S90-1-10-002
No shipping options
Note: Wheel Bolts and Wheel Studs sold separately. Recommend purchasing wheel bolts or studs with extended length equivalent to the thickness of the wheel spacer. Example, 15mm thick spacer would require a 15mm (0.6") longer wheel stud or wheel bolt.