Eibach Wheel Spacer - S90-6-15-010
Check if this part fits your vehicle Select your vehicle to confirm fitment before you buy.
Select vehicle
15mm Pair
Manufacturer: Eibach
Manufacturer part number: S90-6-15-010
No shipping options
Note: Mazda / Nissan / Subaru have various wheel studs that are dependant on the model, axle or year manufactured. Before ordering, please check the knurl diameter of the original wheel studs on both axles. In our kits, we include wheel studs with a knurl diameter of 14.9mm (14.3mm for Subaru). Other Knurl diameter sizes need to be indicated when ordering!