HPS Performance Hose Coupler - HTSEC90-075-L5X60-BLUE
90 deg. silicone coupler, high temp 4-ply reinforced, 3/4" ID, 5" & 60" legs.
Manufacturer: HPS Performance
Manufacturer part number: HTSEC90-075-L5X60-BLUE
Attribute name Attribute value
Maximum Temperature Rating 350
Title 2 HPS 3/4" (19mm) with 5" and 60" Leg, Silicone 90 Degree Elbow Coupler Hose, High Temp 4-ply Reinforced, Blue