Yukon Gear and Axle Differential End Yoke - YY GM8.2-SLEEVE
Check if this part fits your vehicle Select your vehicle to confirm fitment before you buy.
Select vehicle
Sleeve for 8.2" Chevy Yoke into a Buick, Oldsmobile, Pontiac Differential.
Manufacturer: Yukon Gear and Axle
Manufacturer part number: YY GM8.2-SLEEVE
No shipping options
Note: 1.940" OD / 1.515" ID Sleeve to install GM 8.2 pinion yoke & gears in a 8.2 BOP housing.